Hastane mah. Ayasofya cd . NO: 13/7 Ekrem varlık iş merkezi 1 kat;106 13/7
trende

Fabrika Projelendirme Hizmeti

Anasayfa » Fabrika Projelendirme Hizmeti

Osman Sultan insaat Mimarlık anahtar teslim fabrika kurulum projelerinde istanbul ve çevre illerde hizmet vermektedir.

Osman Sultan insaat Mimarlık ekibindeki elektrik, elektronik ve makine mühendisleri ile tam hizmet vermektedir. Ekip gelen talepleri doğru ve tam analiz ederek projeye çevirebilme, tasarımını ve yazılımını yapabilme yeterliliğindedir. Mekanik tarafla paralel yürüyen süreç sonunda kurulan sistem kullanıcı güvenliği ile birlikte tam ve kusursuz kontrol avantajını sunmaktadır.

Ayrıca fabrika sürekli hatasız şekilde işlemesi gereken yapıdır. 24 saat hizmet verebilme amacı ile inşa edilen bu yapıların hem teknik hem de inşaat ihtiyaçlarının eksiksiz çalışması ticari sistemin aksaklığa uğramamasını sağlayacaktır. İnşaat, bakım, tadilat ve onarım anlamında ortaya çıkan maliyetler bazen firmaların bu işleri ertelemesine veya detaylı hizmet almak yerine geçici çözümlerle eksik şekilde çalışmalarına devam etmelerine neden olmaktadır.

Bakım onarım hizmetleri iş güvenliği içinde büyük önem arz etmektedir. Bu sebepten dolayı alınan hizmet kesinlikle güvenilir, tecrübeli ve kurumsal ellerden çıkmalıdır. Teknik şartnamesine uygun hareket eden ihtiyaçlarınıza eksiksiz şekilde hem teknik hem de personel anlamında karşılayabilecek bir ortak bulmak bakım onarım aşamasının en önemli detayı olarak ön plana çıkmaktadır.

Fabrika bakım onarım yada tadilat işlemleri özen gerektiren çalışmalardır. Hizmet aldığınız firmanın devamlılık sağlayacak iş düzenine sahip olduğuna dikkat ediniz. Bakım onarım çalışmaları periyodik olarak yapılmalı aksayabilecek noktaların hizmet aldığınız firma tarafından belirlenerek, projelendirme aşamasının ardından işleme konmalıdır. Devamlı olarak ölçümleme, denetleme bakım onarım aşamasının kalıcı fayda sağlaması açısından olmazsa olmazdır. Fabrikanız ülkemiz içinde büyük bir değerdir, değerinizi değerli ellere teslim ediniz.

Osman Sultan insaat Mimarlık’tan Almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz. iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.