Hastane mah. Ayasofya cd . NO: 13/7 Ekrem varlık iş merkezi 1 kat;106 13/7
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

OsmanSultan İnşaat, kurulduğu günden bugüne çalışmalarını her geçen gün ilerletmekte, ülkemize hizmet vermektedir.

Kamu, Özel sektör, yabancı sermayeye  bağlı birçok çalışmaların altında imzasını barındıran Osmansultan İnşaat halen İstanbul Hadımköy’de bulunan birçok inşaat projesinde rol üstlenmektedir.

Osmansultan İnşaat kurucuları Osman bey 1998 yılından beri sektörde çalışmaktadır. Aynı zaman da Sultan bey1992’den günümüze dek dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat sektöründe kökleşmiş örnek bir firma olan OSMANSULTAN İNŞAAT şirketini kurmuştur.

Osmansultan inşaat özellikle Fabrikalar, konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün bölgesinde inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Projelerimiz, insan ve doğa odaklıdır. İnsanların mutlu bir şekilde yaşayabileceği, proje alanına uygun, akılcı çözümler üretmek temel yaklaşımımızdır.

Firmamız kurulduğu günden buyana gerek yurt için de gerekse yurt dışında fabrika ve konut inşaatı alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiziyle birleştirerek mükemmel bir alt yapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyarlı rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır.  Zaman ve kalite bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, mevcut projelerimizi taahhüt ettiğimiz zaman ve kalitede siz değerli müşterilerimize sunmak bizim için olmazsa olmazdır.

Osmansultan İnşaat inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği projeler de % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.